Penktadienis, vasario 28, 2020

Akcijos

 15 stabdziu diskai 705x300

eoltas servisas

 

 

Pradžia

Įkūrimo metai: 1993.
Būstinė: Žemaičių pl. 65A, 48104  Kaunas, Lietuva,
Veiklos sritys: Didmeninė ir mažmeninė prekyba visomis autodetalėmis.


UAB EOLTAS – kompanija užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba nuo 1993 m.
UAB EOLTAS prekiauja variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams.
Bendrovės klientai – automobilių servisai, autodalių parduotuvės bei automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai. Bendrovė prekiauja sertifikuotomis automobilių detalėmis, kurios atitinka naujausius tarptautinius kokybės vadybos ISO 9001, TS16949 sertifikatus. Esame daugiau kaip 70 autodalių gamintojų įgaliotieji atstovai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.

Bendrovėje dirbantys darbuotojai gerai išmano stabdžių, pakabos, variklio, vairo mechanizmo sistemų ypatumus. Sandėlyje laikomų detalių asortimentas viršija 100 000 pavadinimų. Puikios įvairovės dėka yra patenkinami net patys išrankiausi klientai. Klientams pateikiami firmų gamintojų katalogai, reklaminė ir informacinė medžiaga, taip pat organizuojami seminarai bei įvairūs mokymai. Klientams pageidaujant, prekės pristatomos į bet kurią nurodytą vietą Lietuvos teritorijoje.

UAB EOLTAS žinoma visoje šalyje bei pabaltijo regione, o bendrovės prekybos centrai įkurti visuose pagrindiniuose šalies miestuose. Tai užtikrina puikų klientų aptarnavimą, glaudų ryšį su pirkėju ir greitą iškilusių klausimų sprendimą.

Kaune - didžiausias Lietuvoje UAB "EOLTAS" autopaslaugų centras

2006 m. sausio 9 d. Kaune atidarytas UAB “EOLTAS” autopaslaugų centras “Viskas automobiliui”. Bendras moderniai įrengto autopaslaugų centro plotas siekia 10 tūkst. kv. m ir tai yra didžiausias tokios paskirties kompleksas Lietuvoje. UAB “Eoltas” autopaslaugų centrą “Viskas automobiliui” sudaro 6 tūkst. kv. m ploto sandėlis, 2 tūkst. kv. m ploto automobilių dalių ir įrangos prekybos centras, apie 1,2 tūkst.kv. m ploto automobilių remonto centras (servisas), administracinės ir pagalbinės patalpos.
Patogi naujojo centro geografinė padėtis, prekyba visomis autodetalėmis Jūsų automobiliui ir gausus paslaugų asortimentas bei konkurencingos kainos daro šį autopaslaugų kompleksą patrauklų ne tik Kauno, bet ir aplinkinių miestų gyventojams.
"Viskas automobiliui" tai iš esmės naujos kartos autopaslaugų centras, kokių iki šiol šalyje dar nebuvo. Šiame prekybos ir autopaslaugų centre dirba apie 100 darbuotojų.

Naujajame centre po vienu stogu vyksta ne tik automobilių ir mikroautobusų remonto ir priežiūros darbai, bet ir prekyba visomis automobilių detalėmis bei aksesuarais.


Prekybos salė

Automobilistams garantuosime visapusišką transporto priemonių priežiūrą, o apsilankiusieji greta įsikūrusiame prekybos centre ras visas reikiamas prekes savo automobiliui, pradedant variklių, važiuoklės dalimis ir baigiant automobilių vaistinėlėmis. Strategiškai patogioje vietoje, Kauno miesto teritorijoje greta automagistralės Vilnius-Klaipėda, autopaslaugų centras yra lengvai pasiekiamas ne tik kauniečiams, bet ir maždaug 100 km spinduliu aplink Kauną išsidėsčiusių miestų ir miestelių gyventojams.

Sandėlys


UAB “Eoltas” autopaslaugų centro “Viskas automobiliui” sandėlyje sandėliuojama virš 100000 pavadinimų automobilių detalių.
UAB “Eoltas” moderniame automobilių remonto servise atliekama lengvųjų automobilių ir krovininio transporto (iki 5 tonų) variklio, važiuoklės, automobilių elektrinės dalies diagnostika bei remontas. Modernūs hidrauliniai keltuvai leis atlikti iki 5 tonų krovininių transporto priemonių remontą. Tai gera žinia rinkai, kurioje iki šiol buvo jaučiamas būtent šios grupės automobilių remontui pritaikytų servisų stygius.
Automobilių servise taip pat teikiama visa eilė papildomų paslaugų – skubus nedidelių gedimų remontas (iki 0,5 val. trukmės), transporto priemonių plovimas, automobilių salonų cheminis valymas, visų tipų alyvų keitimas, fotokamerinis ratų geometrijos reguliavimas, optinis šviesų reguliavimas, kondicionierių sistemos remontas, automobilių išmetimo dujų ir dūmų reguliavimas, sezoninis padangų saugojimas.

Lietuvoje veikia ir daugiau bendrovės automobilių servisų, kurie įsikūrę Klaipėdoje, Rokiškyje ir Rygoje (Latvija).

Eoltą Kaune rasite adresu:
Žemaičių pl. 65A, Kaunas.


Kviečiame apsilankyti prekybos centre "Viskas Automobiliui" Kaune, Radvilėnų pl.17, kuriame taip pat rasite viską savo automobiliui.

 


Kviečiame apsilankyti prekybos centre "Viskas Automobiliui" Kaune, Europos prospekte 72. Mūsų klientų patogumui tai jau trečiasis UAB Eoltas prekybos centras Kaune ir keturioliktasis visoje Lietuvoje.

 

 

 

 

 

 

 

Maloniai laukiame Jūsų!

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Ar žinojote, kad:

Naudingos SKF nuorodos: Apsilankykite SKF Tinklapyje,  SKF Youtube kanalas...
Daugelis tarpiklių gamintojo VICTOR REINZ metalinių variklių komponentų naujiems automobiliams keičiami plastikiniais. Taip siekiama mažesnio bendro automobilio svorio....
Apie 60% visų naujų automobilių visame Pasaulyje, nuo konvejerio nurieda su KAYABA (KYB) amortizatoriais....
Pagal specialų užsakymą BILSTEIN gali pasiūlyti platų amortizatorių asortimentą sportiškam važiavimui gatvėje, bei autosportui. Amortizatorių šeimos žymimos B6,B8,B10,B12,B14....
Termostatai ir išmetamųjų dujų valdymo sistemos montuojamos į naujausius VW, Audi, BMW ir daugelį kitų vokiškų automobilių. ...

Draudimas