Akcijos

 15 stabdziu diskai 705x300

eoltas servisas

 

 

Pradžia

Eolto dovana Jums – nemokama automobilių remonto sistema ARS

Automobilių detalių lyderis regione „Eoltas“ plečia išmaniųjų paslaugų asortimentą. Vasario mėnesį kompanijos svetainėje įjungiama unikali elektroninė sistema, kuri Lietuvos automobilių vairuotojams leis internetu registruoti automobilio gedimus, gauti bei palyginti konkurencingus remonto pasiūlymus iš skirtingų automobilių servisų bei išsirinkti tinkamiausią. Savo ruožtu „Eolto“ partneriai, prisiregistravę sistemoje, galės kiekvieną dieną rasti naujų klientų ir kokybišku bei operatyviu darbu didinti savo populiarumą ir reputaciją Lietuvoje.

Naujoji „Eolto“ automobilių remonto sistema (ARS) ne tik padės klientams ir servisams atrasti vieniems kitus, bet ir suteiks progą objektyviai ir operatyviai įvertinti remonto sąnaudas, išsirenkant ir vos keliais mygtuko paspaudimais užsisakant detales iš plačiausio regione automobilių detalių katalogo „Eolto“ svetainėje.

Eolto ARS funkcionalumai:

  • Vairuotojams – individualūs autoremonto pasiūlymai

Platforma jungia nuolat augantį automobilių servisų tinklą visoje Lietuvoje. Užtenka užsiregistruoti ir be laukimo eilėse išsirinkti iš gautų remonto pasiūlymų, kuriuos pateiks autoservisai. Būkite garantuoti, kad Jus aptarnaus tinkamos specializacijos profesionalai!

  • Palyginimo galimybė

Galimybė palyginti skirtingų servisų pasiūlymų įkainius, terminus ir kitas sąlygas vairuotojams leis objektyviau įvertinti preliminarias savo automobilio remonto išlaidas ir skirtingų paslaugų teikėjų konkurencingumą.

  • Automobilių servisams – naujų klientų užklausos

ARS ne tik suteikia galimybę partneriams reklamuoti savo paslaugas, bet ir leidžia tiesiogiai susisiekti su potencialiais klientais, pateikiant jiems individualius pasiūlymus. Lietuvos vairuotojų mėgstama „Eolto“ svetainė generuoja nuolatinį lankytojų srautą, kuriuo noriai dalinamės su savo partneriais. Tai puiki proga padidinti savo klientų srautus laikotarpiais, kai serviso darbo apkrovos nėra šimtaprocentinės ir lieka laiko priimti naujus užsakymus.

  • Automobilių detalių paieška bei užsakymas – vienoje vietoje

Tiek automobilių servisai, tiek automobilių vairuotojai galės patraukliomis kainomis įsigyti reikiamas detales, rinkdamiesi iš plataus, daugiau kaip 70 gamintojų Europoje, Japonijoje ir JAV apimančio automobilių detalių asortimento.

  • Konfidencialumo garantija

ARS užtikrina saugią ir diskretišką paslaugų užsakovo ir paslaugų teikėjo tarpusavio komunikaciją.

  • Daugiau dėmesio remonto paslaugų kokybei

Už savo teikiamų remonto paslaugų kokybę kiekvienu atveju atsako susitarimą su vairuotoju sudaręs automobilių servisas. Tačiau ginant svetainės lankytojų interesus, prie ARS leidžiama prisijungti tik „Eolto“ kokybės standartų besilaikantiems automobilių servisams.

Per pirmąjį mėnesį prie platformos numatoma prijungti iki šimto automobilių servisų visoje Lietuvoje. Elektroninė „Eolto“ automobilių remonto sistema tiek šiandien, tiek ateityje veiks visiškai nemokamai.

 eoltas servisas

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Ar žinojote, kad:

Naudingos SKF nuorodos: Apsilankykite SKF Tinklapyje,  SKF Youtube kanalas...
Daugelis tarpiklių gamintojo VICTOR REINZ metalinių variklių komponentų naujiems automobiliams keičiami plastikiniais. Taip siekiama mažesnio bendro automobilio svorio....
Apie 60% visų naujų automobilių visame Pasaulyje, nuo konvejerio nurieda su KAYABA (KYB) amortizatoriais....
Pagal specialų užsakymą BILSTEIN gali pasiūlyti platų amortizatorių asortimentą sportiškam važiavimui gatvėje, bei autosportui. Amortizatorių šeimos žymimos B6,B8,B10,B12,B14....
Termostatai ir išmetamųjų dujų valdymo sistemos montuojamos į naujausius VW, Audi, BMW ir daugelį kitų vokiškų automobilių. ...

Draudimas