Antradienis, gegužės 26, 2020

MANN-FILTER nauji salono filtrai

mann

„FreciousPlus“: Didesnė apsauga nuo alergenų, pelėsio ir smulkių dulkių

  •     Naujasis filtras suriša alergenus ir sumažina bakterijų ir pelėsio dauginimąsi daugiau nei 98%;

  •     Atskiriama beveik 100 % smulkių dulkių dalelių.

Liudvigsburgas, 2016 m. vasario mėn. Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos ataskaitas alergijos yra viena iš keturių dažniausių pasaulyje lėtinių ligų, vien Vokietijoje nuo jų kenčia maždaug 20–25% gyventojų. Alergijas sukelia įvairios smulkių dulkių dalelės, kurios ypač kenkia didelių miestų ir pramoninių zonų gyventojams.

Alergines reakcijas jautriems keleiviams sukelia ir transporto priemonėse susikaupusios žiedadulkės, bakterijos bei kitos smulkios dalelės. Todėl MANN+HUMMEL sukūrė naują salono filtrą „FreciousPlus“. Pasauliniai rinkos lyderiai filtrų srityje sukūrė naują filtro sluoksnį su biofunkcine danga, kuri ne tik suriša alergenus, bet taip pat daugiau nei 98% sumažina bakterijų ir pelėsio dauginimąsi, be to, vėdinant transporto priemones neleidžia jiems patekti į saloną. Aukštos kokybės filtro medžiagos beveik 100% sustabdo smulkių dulkių prasiskverbimą. Dėl naudojamų aukštos kokybės aktyviosios anglies granulių pašalinami kvapai ir kenksmingos dujos, pvz., ozonas, sieros dioksidas arba azoto dujos.

Naujojo filtro sluoksnio antialerginę funkciją užtikrina pažangi ir natūraliai gauta polifenolio danga. Ji veikia kaip alergenų narvas ir suriša daugiau nei 98%. Gamtoje polifenoliai aptinkami įvairiuose augaluose, pvz., žaliojoje arbatoje, granatuose arba citrusiniuose vaisiuose, ir jie pasižymi savybe nukenksminti alergenus juos surišiant.

2016 m. pavasarį MANN-FILTER pristatė „FreciousPlus“ nepriklausomai Europos atsarginių dalių rinkai. Rinkoje pasirodysiantis naujasis salono filtras bus skirtas įvairių modelių ir prekių ženklų transporto priemonėms.

MANN-FILTER internetinėje svetainėje www.frecious-plus.com automobilių vairuotojai, didmeninės prekybos ir dirbtuvių atstovai gali rasti informacijos apie produktus ir jų funkcijas. Automobilių vairuotojai taip pat ras savo transporto priemonei tinkamą salono filtrą.

Naująjį filtrą reikia keisti kas 15 000 kilometrų arba kartą per metus.

Apie MANN+HUMMEL

MANN+HUMMEL yra pasaulyje pirmaujantys ekspertai filtravimo sprendimų srityje bei kūrėjai ir tiekėjai automobilių ir mechanikos inžinerijos pramonei. 2014 m. visame pasaulyje dirbo 16 000 darbuotojų daugiau nei 60 vietų, o apyvarta siekė apie 2,8 mlrd. eurų. Įmonių grupės produktų asortimentą sudaro oro filtravimo sistemos, siurbimo sistemos, skysčių filtravimo sistemos, salono filtrai ir techninės plastikinės dalys,itin gerai pritaikytos automobilių pramonei, bei filtravimo elementai motorinių transporto priemonių techninei priežiūrai. Mechanikos inžinerijai, procesų inžinerijai ir pramoninei įrangai skirtų produktų asortimentas apima pramoninius filtrus, membraninius filtrus vandens filtracijai ir filtravimo sistemoms.


Susijusi naujiena: Mann-Filter


Peržiūrėti YouTube