Trečiadienis, gegužės 27, 2020

FILTRON oro filtrai - svarbiausi faktai įrodantys kokybę

filtron filtrai

FILTRON yra dažniausiai Centrinėje ir Rytų Europoje pasirenkamas filtrų prekės ženklas. Aukštą šių filtrų kokybę patvirtina šimtų tūkstančių Europos mechanikų ilgalaikis pasitikėjimas, atsiliepimai, taip pat ir daugelis faktų apie aukščiausius ir nepaprastai preciziškus FILTRON filtrų gamybos standartus.

Patvirtintos kompetencijos

FILTRON filtrai gaminami tose pačiose novatoriškose gamybos linijose, kuriose gaminami dešimtys filtrų modelių, įrengiamų kaip originali įranga Volkswagen, Škoda, Peugeot ar Mercedes – Benz automobiliuose (visą sąrašą sudaro daugiau nei 20 prekės ženklų).  - Mūsų įmonė bendradarbiauja su didžiausiomis automobilių kompanijomis, kurioms projektuojame ir gaminame filtrus įrengiamus visiškai naujuose automobiliuose. Todėl mūsų naudojamos technologijos ir gamybos procesai turi atitikti nepaprastai išsamius ir griežtus reikalavimus. Mūsų kompetencijos filtrų gamybos srityje tiesiogiai siejasi su automobilių dirbtuvėms ir parduotuvėms siūlomų FILTRON filtrų kokybe – aiškina Tomasz Grabias, MANN+HUMMEL FT Poland pardavimų ir rinkodaros pirmininko pavaduotojas.

Preciziškumas kiekviename gamybos etape

FILTRON filtrų fabrikuose gaminama daugiau nei 90 mln filtrų per metus. Tokio didelio masto produkcijos aukštos kokybės išlaikymas pasiekiamas dėl automatizuotų ir technologiškai pažangių gamybos linijų ir aukščiausios kokybės medžiagų.  - Visuose mūsų fabrikuose gaminamuose FILTRON filtruose, taip kaip originaliuose filtruose, naudojamos labiausiai specializuotų  Vokietijos, JAV, Pietų Korėjos, Italijos ir Suomijos gamintojų tiekiamos filtravimo terpės. Visos medžiagos, pusgaminiai bei paruošti filtrai kruopščiai kontroliuojami laboratorijoje naudojant specializuotas matavimo priemones – aiškina Tomasz Sternal, MANN+HUMMEL FT Poland mokslinių tyrimų ir plėtros vadovas.

Kalbant apie Filtron oro filtrus, vienas iš galutinio produkto kokybės standartų tai Volkswagen kompanijos  sukurtas standartas TL848. FILTRON oro filtrai patenkina ne tik daugelį nurodytų minėto standarto parametrų, bet ir daug kitų reikalavimų. Svarbiausi iš jų:

  • Pagaminto iš unikalaus poliuretano mišinio tarpiklio kompresija ir atsparumas ilgalaikei deformacijai.  Šie reikalavimai užtikrina pageidaujamo filtro sandarumo įvairiose ekstremaliose eksploatavimo sąlygose pasiekimą.  FILTRON oro filtrų tarpikliai teigiamai išlaiko 500 valandų tamprumo testus ir 96 valandų kompresijos testus itin aukštose temperatūrose.

  • Matmenų stabilumas ir mechaninis atsparumas. Šie parametrai tikrinami daugelį (net iki 1000) valandų  trunkančiais testais.

  • Filtravimo terpės atsparumas ugnies plitimui. Visi FILTRON oro filtrai turi filtravimo terpes, kurios pagal F1 arba S1 degumo klasę nepalaiko ugnies ir gali apsaugoti keleivius nuo transporto priemonės gaisro kai į oro tiekimo sistemą įsiurbiama cigarečių nuorūka.  Apie tai, kaip svarbu, kad oro filtrai nepalaikytų ugnies, liudija tragiška 1999 metais Monblano tunelyje įvykusi Belgijos sunkvežimio avarija. Iš sunkvežimio priekyje važiuojančio automobilio buvo išmesta cigaretė, kuri tapo pagrindine filtro, o po to viso automobilio užsidegimo priežastis. Gaisras sukėlė 39 žmonių mirtį.

  • Klosčių paskirstymo stabilumas, kuris paveikia atitinkamų duomenų nuskaitymą iš įdėto už filtro oro masės matuoklio. Tai įtakoja tinkamą oro ir kuro santykio degimo kameroje išlaikymą. FILTRON oro filtro klostės stabilizuojamos specialiais įspaudais, kurie apsaugo nuo sluoksnių susiklijavimo.

    filtron oro filtrai
  • Labai didelis filtravimo efektyvumas, kuris priklauso nuo aukštos individualiai pritaikytų konkrečiam panaudojimui filtravimo terpių kokybės. Šios terpės pasižymi tinkamu oro pralaidumu ir atsparumu vandeniui ir drėgmei.filtron katalogas

Jau daugiau nei 35 metai, su didžiausia precizija projektuojame, tiriame ir gaminame variklinių transporto priemonių filtrus. Mūsų preciziškumas siejasi su kokybe, kuria jau ilgus metus pasitiki šimtai tūkstančių Europos mechanikų.

FILTRON – TOTAL PRECISION
FILTRON KATALOGAS
Filtron filtrų pasirinkimas pagal automobilį.                          E-katalogas - didmeninė prekyba.

                          E-parduotuvė - mažmeninė prekyba.

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas