Penktadienis, gegužės 29, 2020

Naujas prekybos centras Varėnoje

Viskas automobiliui – vienoje parduotuvėje

Lietuvoje automobilių dalimis prekiaujanti bendrovė „Eoltas" balandžio 3 dieną Varėnoje atidaro parduotuvę „Viskas automobiliui", kur automobilininkai palankiomis kainomis ras platų detalių asortimentą.

Varėnai reikia kokybiškų detalių

Patogioje Varėnos vietoje, J. Basanavičiaus g. 37A numeriu pažymėtame pastate, įsikursiantis prekybos centras „Viskas automobiliui" – jau aštuoniolikta bendrovės automobilių dalių parduotuvė Lietuvoje. 200 kv. m ploto patalpose bus išlaikoma pavadinime slypinti parduotuvės koncepcija – „Viskas automobiliui". Pirkėjai čia ras ne tik visas reikalingas detales savo automobilio remontui, bet ir jo priežiūrai.

„Automobilių detalių srityje dirbame jau 24 metus, ilgą laiką bendradarbiaujame ir su Varėnos rajono įmonėmis. Sulaukiame privačių klientų užklausų ir pageidavimų atidaryti modernų automobilių dalių prekybos centrą ir Varėnoje. Norėdami suteikti pačią geriausią paslaugą – platų asortimentą, gerą aptarnavimą ir greitą pristatymą – priėmėme sprendimą investuoti Varėnoje. Ir štai jau balandžio pradžioje čia bus atidaryta mūsų parduotuvė „Viskas automobiliui", – kalbėjo „Vilniaus Eolto" direktorius Valdemaras Skėrys.

Visos prekės – per dieną

Naujoje parduotuvėje vairuotojai ras absoliučiai visas automobilių detales ar remonto įrankius, kokių tik gali prireikti, galės konsultuotis su savo srities profesionalais. Žinoma, 200 kv. m ploto parduotuvė nemaža, tačiau viskas čia netilps. Klientus rečiau pasitaikančios detalės pasieks iš centrinio „Eolto" sandėlio Kaune ar iš bet kurios bendrovės parduotuvės bet kuriame Lietuvos krašte. „Vilniaus Eolto" direktorius V. Skėrys patvirtino, kad detalės į Varėną bus vežamos po 2–3 kartus per dieną. Taigi reikiamą detalę užsisakęs automobilininkas savo prekės sulauks tą pačią arba vėliausiai kitą dieną.

„Eoltas" Varėnoje pasirūpins net ir labai retų automobilių savininkais, kuriems reikalingų detalių visose Baltijos šalyse nė su žiburiu nerasi. Tokias detales bendrovės atstovai gali pristatyti iš įvairiose Europos šalyse esančių sandėlių greičiau nei per savaitę. Asortimentas – per 800 tūkst. detalių. Be papildomų tarpininkavimo mokesčių, mat „Eoltas" – oficialūs daugelio prekės ženklų atstovai.

„Eoltas" Lietuvoje ir Baltijos šalyse atstovauja daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų. Tai reiškia, kad pirkėjus prekės pasieks iš pirmų rankų. „Vilniaus Eoltas", atidarydamas naują parduotuvę „Viskas automobiliui" Varėnoje, kelia sau tikslą vietos automobilininkams pasiūlyti prekes geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Pirmąją parduotuvės atidarymo savaitę daugumai detalių bus taikoma 30 proc. nuolaida.

Apie „Eoltą"

„Eoltas" – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. „Eolto" klientai – automobilių servisai, automobilių dalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai bei detalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. „Eoltas" kasmet plečia savo prekybos apimtis. Pernai apyvarta pasiekė 32 mln. eurų.

Varėnoje: UAB Vilniaus Eoltas
J. Basanavičiaus g. 37, Varėna
Tel.: 8 (688) 33033
varena.parduotuve@eoltas.lt
Darbo laikas :
I–V: 8–18 val., VI: 9–15 val.
VII: nedirba

prekybos centras varenoje

 

Pokalbiai įrašomi


                          E-katalogas - didmeninė prekyba.

                          E-parduotuvė - mažmeninė prekyba.

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas