Naujas prekybos centras Kretingoje

Automobilių detalės Kretingą pasieks greičiau

Lietuvoje automobilių dalimis prekiaujanti bendrovė „Eoltas" plečiasi ir keliasi arčiau savo klientų. Balandžio 3 dieną Kretingoje duris atvers nauja „Viskas automobiliui" parduotuvė, kur automobilininkai geriausiomis kainomis ras platų detalių, įrankių ir aksesuarų pasirinkimą.

Arčiau klientų

Kretingoje, Vytauto g. 120, įsikursiantis prekybos centras „Viskas automobiliui" – jau 19-toji „Eolto" automobilių dalių parduotuvė Lietuvoje. Daugiau nei 250 kv. m ploto patalpose bus išlaikoma pavadinime slypinti parduotuvės koncepcija – „Viskas automobiliui". Pirkėjai ras ne tik visų reikalingų detalių, bet ir įrankių, priežiūros priemonių, įvairių aksesuarų, akumuliatorių, padangų.

„Kretinga – gražus miestas su turtinga istorija. Taip pat tai yra sankryža tarp Vidurio Lietuvos ir pajūrio, tarp Žemaitijos šiaurės ir pietų. Miestą pravažiuoja daug automobilių. Gyvena čia daugiau nei 20 tūkst. žmonių. Vyrauja smulkusis ir vidutinis verslas. Mieste veikia ne viena dešimtis servisų, automobilių remonto dirbtuvių. Gerai išplėtotas nenaujų automobilių pardavimo verslas. Kretingoje turime nemažai lojalių klientų, kuriems detales tiekiame kas dieną. Nusprendėme čia investuoti, atidaryti naują parduotuvę, kad būtume arčiau savo klientų", – pasakojo Klaipėdos „Eolto" direktorius Vidmantas Lukauskas.

Greitesnis remontas

Bendrovės atstovai sako, kad naujos „Eolto" parduotuvės naudą pajus ne tik detales savarankiškai perkantys, bet ir vietiniuose servisuose automobilius remontuojantys Kretingos vairuotojai. Kadangi didžiausias automobilių dalių tiekėjas Lietuvoje Kretingoje turės savo atstovybę, reikalingos detalės remonto dirbtuves pasieks greičiau.

Reikiamos detalės parduotuvėje neradę klientai ją gaus iš bet kurio „Eolto" sandėlio Lietuvoje. Per dieną. O jeigu detalę turės „Eolto" Klaipėdos filialas, ji pirkėją Kretingoje pasieks vos per porą valandų. V. Lukauskas patikino, kad detales vežantis transportas iš Klaipėdos sandėlių prekes į Kretingą veš pagal poreikį.

„Automobilių parkas jaunėja. Modelių daugėja. Nors mūsų sandėliuose laikoma tūkstančiai įvairių detalių, kartais žmonėms prisireikia tokių dalių, kurių Lietuvoje niekur nėra. Šią problemą mes spręsime kartu su savo partneriais. Bendradarbiaujame su žinomiausiais automobilių detalių gamintojais pasaulyje, todėl per kelias dienas iš sandėlių Europoje ar net kitų žemynų galime atvežti bet kokią detalę", – aiškino Klaipėdos „Eolto" direktorius.

Pasirūpinti savo automobiliu parduotuvė „Viskas automobiliui" kretingiškius kvies jau balandžio 3 d. Aptarnavimo kokybę, profesionalų konsultacijas rekomenduojama išmėginti jau pirmą parduotuvės atidarymo savaitę – tuomet vairuotojus džiugins 30 proc. nuolaida visoms detalėms.  

Apie Eoltą

„Eoltas" – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. Bendrovė yra daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų įgaliotoji atstovė Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. „Eolto" klientai – automobilių servisai, automobilių dalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai bei detalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. „Eoltas" kasmet plečia savo prekybos apimtis, kurios pernai pasiekė 32 mln. eurų. Kretingoje atsiveriantis centras „Viskas automobiliui" – tai jau devynioliktoji bendrovės automobilių dalių parduotuvė Lietuvoje.


Kretingoje: UAB Klaipėdos Eoltas
Vytauto g. 120, Kretinga
Tel.: 8 (688) 33033
kretinga.parduotuve@eoltas.lt
Darbo laikas:
I–V: 8–18 val., VI: 8–14 val.
VII: nedirba

 

Pokalbiai įrašomi


                          E-katalogas - didmeninė prekyba.

                          E-parduotuvė - mažmeninė prekyba.

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas