Penktadienis, gegužės 29, 2020

Naujas prekybos centras Jurbarke

eoltas-jurbarkas

Jurbarke – nauja autodetalių parduotuvė

Kviečia Jurbarko vairuotojus
Vasario 5 d. Jurbarke duris atvers nauja autodetalių parduotuvė „Viskas automobiliui“. 25 metus Lietuvoje sėkmingai veikianti įmonė „Eoltas“ ir toliau plečia savo parduotuvių tinklą ir kviečia jurbarkiškius apsilankyti atidarymo metu: žadamos didelės nuolaidos ir bene plačiausias kokybiškų automobilių detalių pasirinkimas.

Pristatys greičiau
Jurbarkas nepatenka tarp didžiausių Lietuvos miestų, tačiau pasiteisinusios investicijos panašaus dydžio miestuose kaip Varėna ir Raseiniai įgalino įmonę ir toliau plėsti parduotuvių tinklą.
Pasak „Eolto“ atstovų, bendrovės sprendimą atidaryti naują parduotuvę lėmė auganti produkcijos paklausa ir siekis užtikrinti patogesnį klientų aptarnavimą: „Jurbarke, kaip ir kituose Lietuvos miestuose, automobilių prekių paklausa auga, o atidarius parduotuvę šiame mieste galėsime paspartinti prekių pristatymą vietos gyventojams“. Moderniose patalpose įsikūrusi parduotuvė išspręs šią problemą, nes viską, padedant specialistams, bus galima įsigyti vienoje vietoje. Galima tikėtis, kad „Viskas Automobiliui“ veikla paskatins pasitempti ir vietos konkurentus.

Pagrįstas pasirinkimas
Naujoji parduotuvė sieks tapti pagrindine stotele visiems automobilių detalių ieškantiems Jurbarko vairuotojams. Nuo šiol sugedus automobiliui bus galima greičiau pašalinti iškilusį sunkumą - specialiai tam sukurtas platus autodetalių asortimentas regione, o retesnes detales į Jurbarką bus galima parsisiųsti tiesiai iš „Eolto“ tiekėjų sandėlių visoje Europoje. Pastaruoju būdu Jurbarko vairuotojams atsivers papildomas bemaž 800.000 automobilių detalių asortimentas.
Tiesa, lengvų verslo pergalių parduotuvės įkūrėjai nesitiki ir pripažįsta, jog ne mažiau svarbi sėkmingos veiklos sąlyga bus klientų aptarnavimo kokybė ir ilgalaikių santykių su automobilių servisais plėtra. „Didesnė konkurencija versle visada pasitarnauja vartotojams. Mes nesitikim, kad lengvai tapsim pirmaujančiais naujame mieste, tačiau sieksime įrodyti savo klientams, kad esame pagrįstas pasirinkimas“, - teigė „Eolto“ mažmeninės prekybos padalinio vadovas Darius Sakalauskas.
Galimybę įvertinti parduotuvę „Viskas Automobiliui“ Jurbarko gyventojai turės jau vasario 7 d. Atidarymo proga vasario 7-10 d. beveik visoms prekėms bus suteikta 30% nuolaida.

Faktai
Jurbarke dar vieną parduotuvę atidarantis „Eoltas“ – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. Bendrovė yra daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų įgaliotoji atstovė Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Eolto klientai – automobilių servisai, autodalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai bei detalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. 

Nuo šiol specializuotas „Eolto“ autodetalių parduotuves rasite Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Telšiuose, Šiauliuse, Panevėžyje, Tauragėje, Raseiniuose, Kėdainiuose, Jonavoje, Radviliškyje, Varėnoje, Kretingoje, Plungėje ir Jurbarke.

„Viskas automobiliui“ parduotuvę Jurbarke rasite adresu Dariaus ir Girėno g. 31, Jurbarkas.

Jurbarke: UAB Eoltas
Dariaus ir Girėno g. 31, Jurbarkas
Tel.: 8 (688) 33033
El.paštas: jurbarkas.parduotuve@eoltas.lt
Darbo laikas: I–V: 8–19 val., VI: 9–16 val.
VII: nedirba

 

Pokalbiai įrašomi


                          E-katalogas - didmeninė prekyba.

                          E-parduotuvė - mažmeninė prekyba.

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas