Penktadienis, gegužės 29, 2020

Naujas prekybos centras Šiauliuose

Šiauliuose atidaromas modernus automobilių detalių centras

Gruodžio 1-ąją Šiauliuose, adresu Dubijos g. 34, atidaromas itin modernus ir šiuolaikiškas specializuotas lengvųjų ir komercinių automobilių dalių prekybos centras „Viskas automobiliui“. Bendrovės „Eoltas“ prekybos centre bus galima rasti itin platų asortimentą Europoje, Japonijoje ir JAV pagamintų automobilių variklių ir važiuoklių atsarginių dalių bei automobilių priežiūros priemonių, o taip pat – pasinaudoti vienintele Rytų Europoje prekių užsakymo sistema, leidžiančia matyti ir užsakyti norimas prekes tiesiai iš gamintojų sandėlių.

Anksčiau parduotuvę „Viskas automobiliui“ buvo galima rasti Tilžės gatvėje. Pasak „Eolto“ komercijos vadovo Egidijaus Petrausko, patalpų Šiauliuose pasikeitimą lėmė augantys klientų poreikiai. „Prekyba Šiauliuose nuolat auga, asortimento įvairovė plečiasi, todėl, norėdami kokybiškai aptarnauti klientus ir pasiūlyti reikiamas detales čia ir dabar, nusprendėme keltis į didesnes patalpas“, - teigia M. Montvilas.

Naujasis prekybos centras įrengtas itin moderniai, vadovaujantis naujausiomis technologijomis ir griežčiausiais reikalavimais. „Viskas automobiliui“ klientai galės rinktis iš daugiau kaip milijono skirtingų autodetalių pozicijų, įsigyjant prekę vietoje arba užsakant ją iš gamintojo sandėlio. Teisingai pasirinkti šiauliečiams padės parduotuvėje dirbantys aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį sukaupę specialistai. Siekiant užtikrinti patogų aptarnavimą ir pasiūlyti visapusį klientų aptarnavimą, tame pačiame pastate įsikūrė ir autoservisas „Melga“.

Daugiau nei du dešimtmečius sėkmingai augantis „Eoltas“ šiuo metu turi 40 pardavimo taškų Baltijos šalyse, įskaitant ir šiemet naujai atidarytą parduotuvę Estijoje. Lietuvoje „Viskas automobiliui“ parduotuves galima rasti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos, Kėdainių, Kretingos, Radviliškio, Raseinių, Rokiškio, Utenos, Tauragės, Telšių, Varėnos miestuose. 

Prekybos centro atidarymo proga visų šiauliečių laukia nemokama kava, nuolaidos ir dovanos. Gruodžio 1-2 dienomis visoms prekėms taikoma net 30 proc. nuolaida. O gruodžio 1-8 dienomis visi pirkėjai galės dalyvauti specialioje loterijoje. Loterijos metu bus galima laimėti įrankių komplektą, kurio vertė – 210 eur, cheminį mašinos valymą, kainuojantį 150 eur, ir 50 eur vertės dovanų čekį.

Šiauliuose: UAB Šiaulių Eoltas
Dubijos g. 34, Šiauliai
Tel.: 8 (688) 33033*
El.paštas: siauliai.parduotuve@eoltas.lt
Darbo laikas :
I–V: 8–19 val., VI: 9–14 val.
VII: nedirba

 

Pokalbiai įrašomi

Eolto parduotuvė ŠiauliuoseJei Jūs mylite ir prižiūrite savo automobilį, tai mums tikrai pakeliui. Juolab, kad mes tikriausiai prasilenkiame kasdien, nes mūsų parduotuvė yra įsikūrusi Tilžės g. 82, Šiauliai.
Nesiblaškykite po miestą , o tiesiog stabtelkite važiuodami  į darbą ar namo ir mes susidraugausime.
Pas mus rasite ne tik platų žinomų prekinių ženklų ,tokių kaip Febi, Mann, EGT, Continental, Bosch ir t.t.  atsarginių dalių asortimentą, bet ir įvairias padangas, akumuliatorius, tepalus, kėbulo dalis.
Norintiems vairuojant  gerai matyti pasiūlysime PHILIPS, NARVA lemputes,  BOSCH, TRICO, CHAMPION valytuvus , įvairius langų plovimo skysčius.
Pageidaujantiems papuošti savo automobilį – pasiūlysime įvairius ratų gaubtus, pagal pasirinktą medžiagą pasiūtus kilimėlius, įvairius aksesuarus , telefono laikiklius, įvairių rūšių ir kvapų oro gaiviklius, langų tamsinimo plėvelę...
O jei  Jūsų automobilis jau „senjoras“ – rekomenduosime puikius RVS, Liqui Moly,XADO, SMT ar Tufoil „vitaminus“.
Mėgstantys iškylauti rasite bagažinę kroviniui, skersinius , dviračių laikiklius, įvairius tvirtinimo diržus.
Taigi neverta blaškytis , čia parduotuvė  „ Viskas automobiliui“- prekės skirtos Jūsų saugiam vairavimui ir geram draugui „Automobiliui“.

 

Informacija:
UAB Šiaulių Eoltas. Įmonės kodas: 302468805
Tilžės g.82
Tel: 8 41 211190
Tel/Fax 8 41 211191
rinaldas@siauliai.eoltas.lt
parduotuve@siauliai.eoltas.lt
Darbo laikas: I-V: 8-19val., VI: 9-14val.

"Viskas Automobiliui" jau Šiauliuose

„Viskas automobiliui“ – jau ir Šiauliuose

Vienas iš automobilių dalių prekybos lyderių Lietuvoje „Eoltas“ Šiauliuose atidarė naują prekybos centrą „Viskas automobiliui“. Šiauliai buvo paskutinis iš didžiųjų Lietuvos miestų, kuriame bendrovė neturėjo savo filialo. Tačiau Šiauliai – ne paskutinė plėtros stotelė.
Šiauliečiams „Eolto“ parduodamos dalys nebuvo paslaptis, nes bendrovės darbuotojai užsakymų sulaukdavo iš visos šalies, tačiau nuo šiol klientų poreikiai Šiauliuose bus tenkinami greičiau. 
Erdvioje prekybos salėje ir talpiame sandelyje pirkėjų laukia dešimtys tūkstančių skirtingų variklių ir važiuoklių dalių bei įvairiausių automobilių aksesuarų. Jeigu ir pasitaikys išskirtinis klientas su egzotiniais poreikiais – ne bėda. Milžiniškame centriniame sandėlyje Kaune savo pirkėjų laukia dar daugiau detalių, kurios į Šiaulius gali būti atvežtos per porą valandų.
„Eolto“ parduodamų dalių poreikis Šiauliuose akivaizdus: su bendrove automobilių dalių tiekimo sutartis jau sudarė automobilių servisai, kurių vadovai žino, kad parduotuvėje „Viskas automobiliui“ taikomos įvairios nuolaidos ne tik mažmeninei, bet ir didmeninei prekybai.
1993 m. Kaune savo veiklą pradėjęs „Eoltas“ turi prekybos centrus Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Tačiau bendrovė plėtros nė neketina stabdyti. Po Šiaulių savo eilės sulauks mažesni šalies miesteliai. Vartotojai jau patikrino ir įvertino elektroninį „Eolto“ katalogą, kuris ieškomą detalę surasti ir gauti padeda kur kas greičiau. O prieš penkerius metus „Eoltas“ sukūrė ir valdo prekės ženklu EGT pažymėtą produkciją. EGT – griežčiausius kokybės standartus atitinkančios, bet žymiai pigesnės nei garsiausių gamintojų gaminamos automobilių dalys. Sunkmečiu automobilistai jas šluoja iš lentynų.

 

 

 


                          E-katalogas - didmeninė prekyba.

                          E-parduotuvė - mažmeninė prekyba.

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas