Antradienis, gegužės 26, 2020

Mažmeninė prekyba

Mažmeninė prekyba

Pirmoji mažmeninės prekybos parduotuvė UAB „Eoltas“ atidaryta 1993 metais Kaune. Vėliau įkurti filialai Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Telšiuose ir Ukmergėje, o 2006 m. sausio 9d. Kaune atidarytas naujas didžiausias Pabaltijo šalyse prekybos centras „Viskas automobiliui“.

Mažmeninės prekybos parduotuvės gali pasiūlyti platų virš 100 tūkstančių prekių asortimentą nuo automobilių variklio ir važiuoklės dalių iki automobilio priežiūros priemonių ir aksesuarų.

Pirkėjų patogumui parduotuvėse įkurti savitarnos skyriai. Patogiai išdėstytos lentynos ir vitrinos leidžia lankytojams greitai išsirinkti norimą prekę. Savitarnos skyriuose pirkėjas gali rasti alyvas ir eksploatacinius skysčius, įrankius, ratų gaubtus, padangas, sėdynių užvalkalus ir kitas prekes.

Norime, kad mūsų parduotuvėse pirkėjai rastų viską, ko reikia jų automobiliui, todėl suteikiame galimybę įsigyti ne tik įvairių prekių, bet ir konsultuojame apie prekes, jų savybes bei panaudojimą.

Mandagus aptarnavimas, dėmesys pirkėjui ir jo patogumui – esminiai UAB „Eoltas“ akcentai. Mažmeninės prekybos kolektyvą sudaro profesionalūs darbuotojai, kurie dirba kaip vieninga ir darni komanda, siekianti patenkinti visus esamus ir numanomus kliento lūkesčius.

Siekiame ilgalaikio ir glaudaus bendradarbiavimo su savo pirkėjais, todėl nuolat tobuliname aptarnavimo kultūrą, plečiame prekių asortimentą, rengiame įvairias akcijas, lojaliems ir ištikimiems klientams taikome nuolaidas. Jau teikiame autotransporto draudimo ir kitas paslaugas.

UAB Eoltas prekybos centre "Viskas automobiliui" yra prekiaujama įvairiomis tepalų rūšimis taip pat ir pilstomais tepalais, didelis pasirinkimas akumuliatorių(lengvųjų, sunkvežimių, motociklų). Yra virš penkiasdešimt rūšių ratlankių, įvairiausių ratų gaubtų, kilimėlių. Prekybos salės gilumoje yra padangų skyrius, kuris užima apie 230 kvadratinių metrų plotą. Taip pat prekiaujame duslintuvais, automobiliniais kabliais, įvairiais aksesuarais. Visa tai jūs rasite savitarnos skyriuje.Čia rasite platų,visiems gerai žinomų ir patikimų gamintojų, tokių kaip Continental, Sava, Barum, Falken,Goodyear, padangų pasirinkimą.Taip pat pas mus rasite didelį asortimentą įvairių akumuliatorių: Baren, Fulmen, Bosch, Banner, Sonak, Tovela, Jusimi, Deta, Eurostart .Siūlome visus žieminius aušinimo bei eksploatacinius skysčius. Mūsų prekybos centre,platus įvairių prekių asortimentas patenkins išrankiausią pirkėją,o prekių  kokybės ir kainos santykis tikrai nenuvils.

Aptarnavimo skyriuje pas mus rasite variklio, važiuoklės dalis, varomuosius ir generatorių dirželius, įvairius guolius, amortizatorius, spyruokles, elektros prekes, termostatus, vandens ir kuro siurblius.Personalas: jus aptarnaus profesionalūs konsultantai ir padės jums išsirinkti vieną ar kitą detalę. Prekybos centre bus įkurta apie dvylika darbo vietų. Visi darbuotojai turi atitinkamą išsilavinimą ir būtinus tai veiklai pažymėjimus.

Prekybos centre yra analizuojami visi klientų pasiūlymai, pageidavimai, įvertinamas teigiamas ir neigiamas poveikis prekybos centrui. Prekybos centras "Viskas automobiliui" intensyviai diegia pažangesnes technologijas.

Prekybos centro "Viskas automobiliui" Žemaičių pl.65A darbo laikas: pirmadienis - penktadienis nuo 8val. iki 19val. šeštadienis nuo 9val. iki 16val.

el.paštas viskasauto@eoltas.lt


                          E-katalogas - didmeninė prekyba.

                          E-parduotuvė - mažmeninė prekyba.

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas