Saugios senjorų kelionės

  Mūsų serviso meistrai atliko techninę patikrą transporto priemonėms, kuriomis kiekvieną dieną naudojasi apie du šimtus „Kauno Panemunes socialines globos namų“ ir „Kauno kartų namų“ globotinių.

  “Dalintis gerumu prieš didžiąsias metų šventes – būtina. Juk tokios akcijos turi grįžtamąjį ryšį. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie kilnaus dalyko – suteikti galimybę pagyvenusio amžiaus žmonės pakeliauti ir svarbiausia tai padaryti saugiai. Dabar patikrinti automobiliai tikrai patikimi. Mūsų serviso darbuotojai taip pat maloniai sutiko prisidėti prie iniciatyvos - visiems smagu dalintis gerumu ir puikiomis nuotaikomis”, - kalbėjo Deividas Ramanauskas, automobilių remonto centro vadovas.

  Savo srities profesionalai patikrino visus būtiniausius transporto priemonių agregatus, diržus, atliko važiuoklės diagnostiką. Abejonių kėlusios detalės buvo pakeistos naujomis.

  „Prieš šventes tokioms įstaigoms kaip mūsų daug ko trūksta – finansai riboti. Automobilių priežiūra – labai aktualu, nes pastoviai kažkur reikia nuvažiuoti. Be to, visokių priemonių reikia užimtumui, pažintinių funkcijų palaikymui, pasportavimui“, - teigė Indrė Krušinskienė, „Panemunės socialinės globos namų“ Dienos socialinės globos ir priežiūros padalinio vadovė.

  „Kiek žinau pakeitė, ką reikėjo, ir generatorių remontavo. Meistrai pasidžiaugė, kad mūsų mašinų stovis gana geras, prižiūrėtos. O dar svarbiausia - pasisiūlė senyvo amžiaus žmonėms ir dienos centro lankytojams surengti ekskursiją į Klaipėdos Delfinariumą. Labai mums gera dovana, nes nuvažiuoti ir pamatyti – brangu, o jei tu vienišas, tokia ekskursija būtų prabanga“, - sakė Ilona Kimantavičienė, „Kartų namų“ direktorė.

  Senelių namų automobilių remontas - tai tik bendradarbiavimo pradžia. Dar viena įmonės dovana senjorams – kelionė į Klaipėdos Delfinariumą. Gruodžio 19 d., į Delfinariumą vyks trys dešimtys kauniečių senelių.

 

Foto retusuota2

Nauja parduotuvė Kaune

kaunas parduotuve 705x300 be

 

Kaune – nauja automobilių dalių parduotuvė

Lietuvoje automobilių dalimis prekiaujanti bendrovė „Eoltas“ spalio 29 dieną Kaune atidaro jau 4-ąją parduotuvę „Viskas automobiliui“, kurioje automobilininkai palankiomis kainomis ras plačiausią prekių asortimentą. Nuo šiol spartesniu dalių pristatymu galės džiaugtis ir itin retų automobilių savininkai.

 

Reikia kokybiškų automobilių dalių – užsukite!

Naują prekybos centrą „Viskas automobiliui“ Kaune pirkėjai ras Islandijos pl. 197. Čia bus prekiaujama ne tik įvairiausiomis dalimis automobilio remontui, bet ir jo priežiūrai reikalingais produktais.

 

Visos prekės – per dieną

Naujoje parduotuvėje vairuotojai ras visas automobilių dalis ir remonto įrankius, kokių tik gali prireikti, o iškilus klausimų bus galima pasikonsultuoti su profesionaliais pardavėjais. Rečiau reikalingos dalys bus pristatomos iš centrinio „Eolto“ sandėlio Kaune ar bet kurios kitos bendrovės parduotuvės.  Reikiamą dalį užsisakęs pirkėjas ją gaus tą pačią arba vėliausiai kitą dieną.

„Eoltas“ pasirūpins net ir labai retais automobiliais, kuriems reikalingų dalių visose Baltijos šalyse nė su žiburiu nerasi. Tokias dalis bendrovės atstovai greičiau nei per savaitę gali pristatyti iš įvairiose Europos šalyse esančių sandėlių. Asortimentas – daugiau kaip 800 tūkst. dalių, kurios parduodamos be tarpininkavimo mokesčių, nes „Eoltas“ – oficialus daugelio prekių ženklų atstovas.

Norint savarankiškai užsisakyti reikiamą automobilio dalį, tai galima padaryti neiškeliant kojos iš namų – interneto svetainėje www.eoltas.lt veikia elektroninė parduotuvė. Ieškinio lauke įvedęs gamintoją, prekės kodą ar automobilio modelį kiekvienas iš gausaus prekių katalogo gali išsirinkti norimą daiktą.

„Eoltas“ Lietuvoje ir Baltijos šalyse atstovauja daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų, taigi pirkėjai prekes gauna iš pirmų rankų. „Panevėžio Eoltas“, atidarydamas naują parduotuvę „Viskas automobiliui“ Anykščiuose, kelia sau tikslą vietos automobilininkams pasiūlyti prekes, kurių kainos ir kokybės santykis geriausias.

 

Naujas prekybos centras Šalčininkuose

salcininkai 705x300

 

Viskas automobiliui – vienoje parduotuvėje

 

Lietuvoje automobilių dalimis prekiaujanti bendrovė „Eoltas“ birželio 11 dieną Šalčininkuose atidaro parduotuvę „Viskas automobiliui“, kurioje automobilininkai palankiomis kainomis ras plačiausią prekių asortimentą.

 

Šalčininkams reikia kokybiškų automobilių dalių

 

Šalčininkiečiams patogioje vietoje – naujame pastate Vilniaus g. 13C įsikurs prekybos centras „Viskas automobiliui“. Pirkėjai čia galės rasti ne tik visas dalis savo automobilio remontui, bet ir jo priežiūrai reikalingų produktų – 200 kv. m. ploto patalpose bus atskleista pavadinime įrašyta parduotuvės koncepcija – viskas automobiliui. „Eoltas“ visoje Lietuvoje turi daugiau kaip 20 specializuotų automobilių dalių parduotuvių, kuriose per mėnesį apsilanko net 120 tūkst. žmonių.

„Šiemet „Eoltui“ yra 25-ieji veiklos metai. Per tą laiką sukaupėme daug patirties. Bendradarbiaujame ir su Šalčininkų rajono įmonėmis, sulaukiame ir privačių klientų užklausų, todėl puikiai žinome šalčininkiečių poreikius ir pageidavimus. Norėdami suteikti pačią geriausią paslaugą – platų asortimentą, gerą aptarnavimą ir greitą pristatymą – nusprendėme investuoti Šalčininkuose. Jau birželio mėnesį čia bus atidaryta mūsų parduotuvė „Viskas automobiliui“, – kalbėjo „Vilniaus Eolto“ direktorius Valdemaras Skėrys.

 

Visos prekės – per dieną

 

Naujoje parduotuvėje vairuotojai ras visas automobilių dalis ir remonto įrankius, kokių tik gali prireikti, o iškilus klausimų bus galima pasikonsultuoti su profesionaliais pardavėjais. Rečiau reikalingos dalys bus pristatomos iš centrinio „Eolto“ sandėlio Kaune ar bet kurios kitos bendrovės parduotuvės. „Vilniaus Eolto“ direktorius V. Skėrys patvirtino, kad prekės į Šalčininkus bus vežamos 2–3 kartus per dieną. Reikiamą dalį užsisakęs pirkėjas ją gaus tą pačią arba vėliausiai kitą dieną.

„Eoltas“ Šalčininkuose pasirūpins net ir labai retais automobiliais, kuriems reikalingų dalių visose Baltijos šalyse nė su žiburiu nerasi. Tokias dalis bendrovės atstovai greičiau nei per savaitę gali pristatyti iš įvairiose Europos šalyse esančių sandėlių. Asortimentas – daugiau kaip 800 tūkst. dalių, kurios parduodamos be tarpininkavimo mokesčių, nes „Eoltas“ – oficialus daugelio prekių ženklų atstovas. Norint savarankiškai užsisakyti reikiamą automobilio dalį, tai galima padaryti neiškeliant kojos iš namų – interneto svetainėje www.eoltas.lt veikia elektroninė parduotuvė. Ieškinio lauke įvedęs gamintoją, prekės kodą ar automobilio modelį iš gausaus prekių katalogo kiekvienas gali lengvai išsirinkti norimą daiktą.

„Eoltas“ Lietuvoje ir Baltijos šalyse atstovauja daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų, taigi pirkėjai prekes gauna iš pirmų rankų. „Vilniaus Eoltas“, atidarydamas naują parduotuvę „Viskas automobiliui“ Šalčininkuose, kelia sau tikslą vietos automobilininkams pasiūlyti prekes, kurių kainos ir kokybės santykis geriausias.

 

Pirmąją parduotuvės atidarymo savaitę daugumai dalių bus taikoma 30 proc. nuolaida, o klientų lauks malonios ir praktiškos staigmenos! Be to, visus pirkėjus vaišinsime kava!

Apie „Eoltą“

 

„Eoltas“ – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems ir komerciniams automobiliams. „Eolto“ klientai – automobilių servisai, automobilių dalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai ir dalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. „Eoltas“ kasmet plečia savo prekybos apimtis. Pernai apyvarta siekė 56,1 mln. eurų.

Naujas prekybos centras Anykščiuose

anyksciai 705x300 2

 

Anykščiuose – nauja automobilių dalių parduotuvė

Lietuvoje automobilių dalimis prekiaujanti bendrovė „Eoltas“ birželio 4 dieną Anykščiuose atidaro parduotuvę „Viskas automobiliui“, kurioje automobilininkai palankiomis kainomis ras plačiausią prekių asortimentą. Nuo šiol spartesniu dalių pristatymu galės džiaugtis ir itin retų automobilių savininkai.

 

Reikia kokybiškų automobilių dalių – užsukite!

Naują prekybos centrą „Viskas automobiliui“ Anykščiuose pirkėjai ras K. Ladigos g. 13. Čia bus prekiaujama ne tik įvairiausiomis dalimis automobilio remontui, bet ir jo priežiūrai reikalingais produktais – 240 kv. m. ploto patalpose bus atskleista parduotuvės pavadinime įrašyta koncepcija – viskas automobiliui. „Eoltas“ visoje Lietuvoje turi daugiau kaip 20 specializuotų automobilių dalių parduotuvių, kuriose per mėnesį apsilanko net 120 tūkst. žmonių.

„Šiemet „Eoltui“ yra 25-ieji veiklos metai. Per tą laiką sukaupėme daug patirties. Anykščių regiono UAB „Panevėžio Eoltas“ verslo klientai labai noriai perka iš mūsų automobilių dalis. Prekes į Anykščius klientams pristatome tris kartus per dieną. Jų paklausa vis didėja, todėl nutarėme įsikurti arčiau savo nuolatinių klientų ir suteikti galimybę visiems anykštėnams įsigyti kokybiškų automobilių dalių. Anykščiai – vienas labiausiai lankomų Lietuvos miestų, todėl automobilio dalių galės įsigyti ne tik vietiniai gyventojai, bet ir miesto svečiai“, – pasakojo „Panevėžio Eoltas“ vadovas Giedrius Žlibinas.

Visos prekės – per dieną

Naujoje parduotuvėje vairuotojai ras visas automobilių dalis ir remonto įrankius, kokių tik gali prireikti, o iškilus klausimų bus galima pasikonsultuoti su profesionaliais pardavėjais. Rečiau reikalingos dalys bus pristatomos iš centrinio „Eolto“ sandėlio Kaune ar bet kurios kitos bendrovės parduotuvės. Prekės į Anykščius bus vežamos 2–3 kartus per dieną. Reikiamą dalį užsisakęs pirkėjas ją gaus tą pačią arba vėliausiai kitą dieną.

„Eoltas“ Anykščiuose pasirūpins net ir labai retais automobiliais, kuriems reikalingų dalių visose Baltijos šalyse nė su žiburiu nerasi. Tokias dalis bendrovės atstovai greičiau nei per savaitę gali pristatyti iš įvairiose Europos šalyse esančių sandėlių. Asortimentas – daugiau kaip 800 tūkst. dalių, kurios parduodamos be tarpininkavimo mokesčių, nes „Eoltas“ – oficialus daugelio prekių ženklų atstovas.

Norint savarankiškai užsisakyti reikiamą automobilio dalį, tai galima padaryti neiškeliant kojos iš namų – interneto svetainėje www.eoltas.lt veikia elektroninė parduotuvė. Ieškinio lauke įvedęs gamintoją, prekės kodą ar automobilio modelį kiekvienas iš gausaus prekių katalogo gali išsirinkti norimą daiktą.

„Eoltas“ Lietuvoje ir Baltijos šalyse atstovauja daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų, taigi pirkėjai prekes gauna iš pirmų rankų. „Panevėžio Eoltas“, atidarydamas naują parduotuvę „Viskas automobiliui“ Anykščiuose, kelia sau tikslą vietos automobilininkams pasiūlyti prekes, kurių kainos ir kokybės santykis geriausias.

 

Pirmąją parduotuvės atidarymo savaitę daugumai dalių bus taikoma 30 proc. nuolaida, o klientų lauks malonios ir praktiškos staigmenos! Be to, visus pirkėjus vaišinsime kava!

Apie „Eoltą“

„Eoltas“ – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems ir komerciniams automobiliams. „Eolto“ klientai – automobilių servisai, automobilių dalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai ir dalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. „Eoltas“ kasmet plečia savo prekybos apimtis. Pernai įmonės apyvarta siekė 56,1 mln. eurų.

Intervių su Eugenijumi Sladkevičiumi

RallyTalsi2018 SS2SS4 Neste RaEvents MVFoto 37 Eoltas psl

 

 

Intervių su Eugenijumi Sladkevičiumi

„AG RACING“ KOMANDA

 

 

Trumpa informacija apie jus: kada pradėjote „raliuoti“ profesionaliai?

Profesionaliai pradėjau važiuoti 2014 m. su šturmanu Andriumi Petruškevičiumi. Atstovavau komandai „N-40“. Pirmosios varžybos buvo „Rally Belarus“, kuriose finišavome šešti iš 28 dalyvių. Profesionaliose varžybose važiuojame su „Mitsubishi Lancer Evo X“ automobiliu.

 

Koks buvo pirmas automobilis?
Anksčiau, apie 10 metų, dalyvaudavau mėgėjų treko ir ralio sprinto varžybose (dažniausiai žiemos metu). Važiavau su „Subaru“ automobiliais.

 

Kurio pasaulinio ralio meistro stiliui prijaučiate?
Iš ralio meistrų labiausiai patinka Oto Tanako vairavimo stilius, t. y. važiavimas ties riba... Žinoma, tai ne visada yra greičiausias būdas pasiekti pergalę.

 

Trumpas komentaras apie „EGT“ ir jūsų komandos bendradarbiavimą?

Džiaugiuosi, kad šiemet prie mūsų ekipažo prisijungė UAB „Eoltas“ kolektyvas – jis padės mums siekti šio gražaus sporto pergalių.

 

FAKTAI 

 

Vairuotojas - Eugenijus Sladkevičius, 46 m.

Šturmanas - Gediminas Saudargas, 46 m.

 

Automobilis - Mitsubishi Lancer Evo X (358 AG, 720 Nm, E-85)

 

Startai Lietuvoje - 23;

Startai užsienyje - 4

 

2015 m. „Rally Lesnyye Ozera“ - 3 vieta

2015 m. Baltarusijos čempionatas – 2 vieta absoliučioje įskaitoje; 

2016 m. „Rally Žemaitija“ - 3 vieta L8 įskaitoje; 

2017 m. Lietuvos ralio čempionatas – 5 vieta L8 įskaitoje; 

 

 

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas