Eolto autodalys Tauragėje

Birželio 22 dieną Tauragėje, S.Dariaus ir S.Girėno g. 15, atidarytas didžiausias regione specializuotas lengvųjų ir komercinių automobilių dalių prekybos centras „Viskas automobiliui“. Bendrovės „Eoltas“ atidarytame prekybos centre bus galima rasti plačiausią asortimentą Europoje, Japonijoje ir JAV pagamintų automobilių variklių ir važiuoklių atsarginių dalių, taip pat – pasinaudoti vienintele Rytų Europoje prekių užsakymo sistema, leidžiančia matyti ir užsakyti prekes tiesiai iš gamintojų sandėlių.
Pasak Lietuvos metų eksporto įmonės „Eoltas“ vykdančiojo direktoriaus Marijaus Montvilo, Tauragė investicijoms pasirinkta dėl augančių klientų poreikių Vakarų Lietuvoje bei eksportui strategiškai palankios Tauragės geografinės padėties.
22 metus sėkmingai auganti kompanija kokybiškomis lengvųjų ir komercinių automobilių detalėmis aprūpina Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Utenos bei Rokiškio gyventojus. „Eolto“ atstovų teigimu, kompanijos apsisprendimui žengti į Tauragę lemiamos įtakos turėjo ir tai, jog šis regionas yra atokiau nuo didžiųjų miestų, o vietinė pasiūla nepatenkina paklausos.
„Šiandieninė rinka reikalauja, kad autodetales individualūs pirkėjai ir autoservisai ar automobilių dirbtuvės galėtų įsigyti vienoje vietoje ir per trumpiausią įmanomą laiką, o, esant itin retų detalių poreikiui, turėtų galimybę jas užsisakyti ir gauti tiesiai iš gamintojo. Nuo šiol tokios galimybės atsiveria ir tauragiškiams“, - teigia Marijus Montvilas. Kompanijos atstovai atvirauja, jog pirmąjį klientų srautą šią vasarą pradžiugins ne tik gausus automobilių prekių pasirinkimas, bet ir išskirtinės nuolaidos.
2014 m. „Eolto“ grupės apyvarta siekė 35 mln. eurų. Per pastaruosius metus kompanijai pavyko įsitvirtinti Graikijos, Olandijos, Estijos, Norvegijos ir Suomijos rinkose, o siūlomos produkcijos krepšelis pagausėjo dešimteriopai, viršydamas pusę milijono skirtingų prekių pozicijų, kurios nuo šiol bus prieinamos visiems Tauragės regiono gyventojams.

Mus rasite Dariaus ir Girėno g. 15
Darbo laikas:I-V: 8-18val., VI: 8-14val., VII: Nedirbame

autodalys taurage

taurage1

 

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas