Trečiadienis, gegužės 27, 2020

Prekybos centras Jonavoje

Gera žinia Jonavos vairuotojams
Sakoma, jog geriausiai miestų perspektyvas atskleidžia tai, kaip jiems sekasi pritraukti stambesnio verslo dėmesį ir investicijas. Jei tai tiesa, Jonavai šie metai užsibaigia sėkmingai: nuo pirmadienio Chemikų g. 1 atsidaro nauja Eolto autodetalių parduotuvė „Viskas Automobiliui”. Užsitarnauti Jonaviškių simpatijas naujakuriai sieks draugiškomis kainomis ir plačiu regione kokybiškų automobilių detalių pasirinkimu.

Taupys laiką ir pinigus
Pasak Eolto atstovų, bendrovės sprendimą atidaryti naują parduotuvę lėmė auganti produkcijos paklausa ir siekis užtikrinti patogesnį klientų aptarnavimą: „Jonava patenka į pagrindinių Lietuvos miestų dešimtuką. Tai gerą infrastruktūrą ir logistines galimybes turintis miestas, pasižymintis aktyvumu ir augančia automobilių prekių paklausa. Prieš parduotuvės atidarymą detales į Jonavą pristatinėdavome bent po kelis kartus kiekvieną dieną. Dabar aptarnavimas taps dar greitesnis.“ Ne paslaptis, jog iki šiol dėl ribotos vietos pasiūlos Jonavos vairuotojai naujų detalių savo automobiliui būdavo priversti ieškoti Kaune. Moderniose patalpose įsikūrusi parduotuvė išspręs šią problemą, nes viską, padedant specialistams, bus galima įsigyti vienoje vietoje. Galima tikėtis, kad „Viskas Automobiliui“ veikla paskatins pasitempti ir vietos konkurentus.

Jėga slypi detalėse
Naujajai parduotuvei keliamas tikslas tapti pagrindine stotele visiems automobilių detalių ieškantiems Jonavos vairuotojams. Specialiai tam sukurtas platus autodetalių asortimentas regione, taip pat sudarant galimybę parsisiųsti retesnes detales į Jonavą tiesiai iš Eolto tiekėjų sandėlių visoje Europoje. Pastaruoju būdu Jonavos vairuotojams atsivers papildomas bemaž 800.000 automobilių detalių asortimentas.
Tiesa, lengvų verslo pergalių parduotuvės įkūrėjai nesitiki ir pripažįsta, jog ne mažiau svarbi sėkmingos veiklos sąlyga bus klientų aptarnavimo kokybė ir ilgalaikių santykių su automobilių servisais plėtra: „Būtų klaida manyti, kad Jonavoje aptarnavimo reikalavimai yra žemesni. Žmonės visada nori ir turi iš ko rinktis, o mūsų pareiga – kas kartą įrodyti, kad esame pagrįstas pasirinkimas“.
Galimybę įvertinti parduotuvę „Viskas Automobiliui“ jonaviškiai turės jau gruodžio 5 d. Susipažinimo proga pirmąją savaitę beveik visoms prekėms bus suteikta 30% nuolaida.

Faktai
Į Jonavą investuojantis Eoltas – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. Bendrovė yra daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų įgaliotoji atstovė Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Eolto klientai – automobilių servisai, autodalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai bei detalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. Lyginant su 2015 m., šiemet Eolto prekybos apimtys padidėjo ketvirčiu ir pasiekė 30 mln. eurų. Jonavoje atsiveriantis centras „Viskas Automobiliui“ – tai jau septynioliktoji bendrovės autodalių parduotuvė Lietuvoje.

 

UAB Eoltas
Adresas: Chemikų g. 1, 55240 Jonava
El.Paštas: jonava.parduotuve@eoltas.lt

Darbo laikas:
I - V  -   NUO 8.00 - 19.00
VI     -   NUO 8.00 - 15.00
VII- NEDIRBAME

 

eoltas jonava1

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas