Trečiadienis, balandžio 01, 2020

Naujas prekybos centras Šalčininkuose

salcininkai 705x300

 

Viskas automobiliui – vienoje parduotuvėje

 

Lietuvoje automobilių dalimis prekiaujanti bendrovė „Eoltas“ birželio 11 dieną Šalčininkuose atidaro parduotuvę „Viskas automobiliui“, kurioje automobilininkai palankiomis kainomis ras plačiausią prekių asortimentą.

 

Šalčininkams reikia kokybiškų automobilių dalių

 

Šalčininkiečiams patogioje vietoje – naujame pastate Vilniaus g. 13C įsikurs prekybos centras „Viskas automobiliui“. Pirkėjai čia galės rasti ne tik visas dalis savo automobilio remontui, bet ir jo priežiūrai reikalingų produktų – 200 kv. m. ploto patalpose bus atskleista pavadinime įrašyta parduotuvės koncepcija – viskas automobiliui. „Eoltas“ visoje Lietuvoje turi daugiau kaip 20 specializuotų automobilių dalių parduotuvių, kuriose per mėnesį apsilanko net 120 tūkst. žmonių.

„Šiemet „Eoltui“ yra 25-ieji veiklos metai. Per tą laiką sukaupėme daug patirties. Bendradarbiaujame ir su Šalčininkų rajono įmonėmis, sulaukiame ir privačių klientų užklausų, todėl puikiai žinome šalčininkiečių poreikius ir pageidavimus. Norėdami suteikti pačią geriausią paslaugą – platų asortimentą, gerą aptarnavimą ir greitą pristatymą – nusprendėme investuoti Šalčininkuose. Jau birželio mėnesį čia bus atidaryta mūsų parduotuvė „Viskas automobiliui“, – kalbėjo „Vilniaus Eolto“ direktorius Valdemaras Skėrys.

 

Visos prekės – per dieną

 

Naujoje parduotuvėje vairuotojai ras visas automobilių dalis ir remonto įrankius, kokių tik gali prireikti, o iškilus klausimų bus galima pasikonsultuoti su profesionaliais pardavėjais. Rečiau reikalingos dalys bus pristatomos iš centrinio „Eolto“ sandėlio Kaune ar bet kurios kitos bendrovės parduotuvės. „Vilniaus Eolto“ direktorius V. Skėrys patvirtino, kad prekės į Šalčininkus bus vežamos 2–3 kartus per dieną. Reikiamą dalį užsisakęs pirkėjas ją gaus tą pačią arba vėliausiai kitą dieną.

„Eoltas“ Šalčininkuose pasirūpins net ir labai retais automobiliais, kuriems reikalingų dalių visose Baltijos šalyse nė su žiburiu nerasi. Tokias dalis bendrovės atstovai greičiau nei per savaitę gali pristatyti iš įvairiose Europos šalyse esančių sandėlių. Asortimentas – daugiau kaip 800 tūkst. dalių, kurios parduodamos be tarpininkavimo mokesčių, nes „Eoltas“ – oficialus daugelio prekių ženklų atstovas. Norint savarankiškai užsisakyti reikiamą automobilio dalį, tai galima padaryti neiškeliant kojos iš namų – interneto svetainėje www.eoltas.lt veikia elektroninė parduotuvė. Ieškinio lauke įvedęs gamintoją, prekės kodą ar automobilio modelį iš gausaus prekių katalogo kiekvienas gali lengvai išsirinkti norimą daiktą.

„Eoltas“ Lietuvoje ir Baltijos šalyse atstovauja daugiau kaip 80 automobilių dalių gamintojų, taigi pirkėjai prekes gauna iš pirmų rankų. „Vilniaus Eoltas“, atidarydamas naują parduotuvę „Viskas automobiliui“ Šalčininkuose, kelia sau tikslą vietos automobilininkams pasiūlyti prekes, kurių kainos ir kokybės santykis geriausias.

 

Pirmąją parduotuvės atidarymo savaitę daugumai dalių bus taikoma 30 proc. nuolaida, o klientų lauks malonios ir praktiškos staigmenos! Be to, visus pirkėjus vaišinsime kava!

Apie „Eoltą“

 

„Eoltas“ – nuo 1993 m. veikianti bendrovė, prekiaujanti sertifikuotomis variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems ir komerciniams automobiliams. „Eolto“ klientai – automobilių servisai, automobilių dalių parduotuvės, automobilių gamintojų įgaliotieji atstovai ir dalių savo transporto priemonei ieškantys vairuotojai. „Eoltas“ kasmet plečia savo prekybos apimtis. Pernai apyvarta siekė 56,1 mln. eurų.

E-katalogas

E-katalogas

Akcijos

 eoltas kava4

Dovanu kuponai 180x260

 

Tiekėjai

1
2
5
6
11
37
39
54
73
75
81
85
101
109
123
248
ABS-3DLogo
autofren
Bilstein
bosch
checkstar_MM
cifo
conti
dayco
delphi-logo
denso
eoltas_verslui
eparduotuve
freccia
glyco
hueco
iskra
KW
KYB1
Lesjofors
mann
meatdoria
MTS
nexus_auto_motive_italia
ruville
skf2
Trico
ufi
VAICO
Valeo
VEMO
vernet
victor_reinz

Draudimas